Vetvice dienstenportfolio voor en met dierenartsenpraktijken
There are no translations available.

Geachte rundveedierenartsen,

 

Vetvice biedt u een breed assortiment van diensten, die allemaal als kenmerk hebben dat ze u in gesprek brengen met uw klanten over het verbeteren van gezondheid, welzijn en productie van hun koeien.  

Voor al onze diensten geldt: topkwaliteit en de klant is koning. Wij maken graag een programma op maat. En als u zelf de lezing of workshop wilt geven, dan zorgen wij hiervoor.

 

In grote lijnen bieden wij u het volgende:

 
1. Lezingen op klantavonden, workshops voor uw klanten:
There are no translations available.

Een spetterende en praktische lezing voor uw klanten, om uw klanten te stimuleren en te inspireren om hun stallen en bedrijfsvoering te verbeteren. U kunt ze vervolgens verder helpen tijdens uw bedrijfsadvisering. En u kunt daarnaast workshop organiseren met studiegroepjes.

> Koesignalen (lezing, workshop)
> Klauwsignalen (lezing, workshop)
> Jongveesignalen (lezing, workshop)
> Vruchtbaarheidsignalen (lezing, workshop)
> Uiergezondheidssignalen (lezing, workshop)
> Koesignalen robotmelken (lezing, workshop)
> Bouwen voor de koe (lezing, workshop)
> Stallen(ver)bouw (lezing, workshop)
> Organisatie van handelingen en behandelingen (lezing)
Presentatie stal UK2
Koesignalenpresentatie in de stal
 
3. Een boek als relatiegeschenk of als bonus
There are no translations available.

futurefarmingboeken
De Future Farming reeks
Praktisch, informatief en graag gelezen. U kunt de boeken van Vetvice inzetten om de band met uw klant en uw dienstenpakket te stimuleren.

De boeken van Vetvice beschrijven allemaal onderwerpen waar u als dierenarts dagelijks mee bezig bent. Dit maakt deze boeken uitstekend geschikt voor u als relatiegeschenk, bijv. als kerstpakket. Zeker met een sticker met uw praktijklogo erop en een persoonlijke tekst erbij.

Of u gebruikt de boeken om uw advisering te ondersteunen, zoals tijdens studiegroepbijeenkomsten of ter voorbereiding van adviesgesprekken. Bijvoorbeeld Bouwen voor de koe en Robotmelken bieden u de kans om eens een ander onderwerp als infectieziektes en vruchtbaarheid te bespreken.

Neem contact op met Jelle Willemsem van uitgeverij Roodbont, voor de mogelijkheden en kosten: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06-53 429 690.

koesignalenboeken
De Koesignalen-reeks

 
5. Advies
There are no translations available.

Vetvice adviseert dierenartsen bij de professionalisering en verbreding van commerciële dienstverlening. Dit kan in velerlei vormen. Vaak doen we dit in het boekingstraject van lezingen en trainingen, als gratis bijgeleverde toegevoegde waarde. Maar we doen het ook volledig vrijstaand als onafhankelijk consultant op uurtarief.

Vetvice heeft een lange staat van dienst wat betreft train-de-trainer, adviseer-de-adviseur en andere adviesprojecten voor uiteenlopende agrobusiness instellingen.

Voorbeelden daarvan zijn:

> studiegroepbijeenkomsten (v.b. Praktijkproject Para-TBC, UGCN);
> lezingen (v.b. Suikerbietsignalen, CowSignals in Grass-based Systems);
> posters, scorekaarten en fotokaarten (v.b. Het 21 Graden Actieplan, De Hygiënescore, 10 Succesfactoren voor Gezonde Klauwen).

 

Advies met checklist
De finale: het advies op het bedrijf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps: De Vetvice adviseurs helpen uw klanten ook graag verder op het gebied van stallenbouw, opzet en organisatie van behandelingen en zorggroepen, en werken met een planning en protocollen.

 
Bel ons, mail ons of kom langs
There are no translations available.

Wij, de 7 dierenartsen en 2 landbouwingenieurs van Vetvice, hebben dit overzicht samengesteld en realiseren ons dat deze lijst wellicht niet aansluit bij úw specifieke vragen, behoeften en concrete wensen.

Aarzel daarom niet om ons te bellen, te e-mailen of te bezoeken, om vrijblijvend te bespreken of en hoe Vetvice uw rundveepraktijk verder kan helpen. Dit kan gerust buiten “kantooruren”.

Tot ziens!
Joep Driessen ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06 54 26 73 53)
Jan Hulsen ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06 22 49 07 72))
Nico Vreeburg ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06 51 83 43 96)
Bertjan Westerlaan ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06 27 45 46 62)
Marcel Drint ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06 24 13 57 79)
Anne Kloek ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06 42 02 76 53)
Bert Niejenhuis ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06 23 28 73 24)
Tom Vanholder ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06 53 41 72 60)
Wiebe Veenstra ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it / 06 52 31 10 91)
 
2. Een compleet service-pakket rondom een bepaald thema
There are no translations available.

U kiest een thema waaraan u meer aandacht wilt besteden bij uw klanten, met als langetermijn doelstelling om als adviseur op dit vlak actief te blijven. Vetvice traint uw dierenartsenteam op vaktechniek, plus heel veel adviesvaardigheden, communicatie en marketing. Wij helpen u daarnaast met een marketingplan en kunnen u een presentatie op een klantenavond leveren, bijbehorende programma’s voor studiegroepbijeenkomsten, structuren en hulpmiddelen voor adviesgesprekken, en ondersteunende producten. Zoals boeken, posters en fotokaarten in de stijl van uw praktijk.


Daarnaast en daarbij kunnen wij u adviseren in de organisatie en implementatie van marketingprojecten, en de ontwikkeling van nieuwe kennis- en servicegebieden.

Mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , of bel ons: 0165 304 305

Als team je verdiepen in klauwproblemen
Bijv. praktijkbreed klauwgezondheid aanpakken
 
4. Training en nascholing van dierenartsen
There are no translations available.

>

In-Praktijk-Training Stallenbouw voor dierenartsen
Met elkaar, op de eigen praktijk, de denklijnen leren voor het ontwerpen van een uitstekende stal. Zodat u een staltekening kunt beoordelen én verbeteren.

>

In-Praktijk-Training Constructie en management van comfortabele ligboxen
Voldoende liggen, dus comfortabele ligplaatsen, is een basisvoorwaarde voor gezondheid en welzijn van koeien. U leert alles over ligboxen en heel veel over stro- en strooiselhokken.

>

Dagtraining Arbeidsorganisatie
Arbeidsefficiëntie, werken met een planning en standaard werkwijzen (protocollen) zijn thema's waar uw klanten, veehouders, mee worstelen. De dierenarts is dé aangewezen persoon voor advies op het gebied van handelingen en behandelingen bij het vee.

>

Adviesvaardigheden training
Verhoog uw efficiëntie bij uw klanten. Zodat uw klanten nog vaker tevreden zijn met u en u zelf ook.

>

4-Daagse Masterclass Dierenartsen: Bouwen voor koeien
Een inspirerende cyclus van 4 dagtrainingen over stallen ontwerpen, stallen inrichten en bouwen voor koewelzijn en gezondheid. Verbreed uw expertise en beïnvloed de toekomstige melkveestallen van uw klanten. Be there!!!

 

Praktisch inspirerend en verbredend...
Praktisch, inspirerend en verbredend
 
6. Praktijksessie “Opfriscursus Klauwbekappen”
There are no translations available.

Organiseer een dag of meerdere dagen, waarin u zelf de theorie van bekappen weer opfrist en waarin u uw klanten een opfriscursus klauwbekappen aanbiedt.

U regelt zelf het bedrijf en het programma, en huurt Jan Bakker in voor de klauwbekapinstructie. Zorg voor een stal met plaats voor 3 bekapboxen en plaats om een bakje koffie te drinken...

Zelfstandig trainer/consultant Jan Bakker heeft vele jaren ervaring als klauwbekapinstructeur. Hij komt met 3 bekapboxen. Jan rekent 850 euro per dag, inclusief alles dus ook reiskosten (ex btw).

Het Vetvice advies: Train veehouders in groepjes van 10, gedurende 3 uur. In deze tijd verzorgt Jan de opfriscursus klauwbekappen, inclusief in samenwerking met u een uitleg over het aanleggen van klauwverbanden en de criteria om parenteraal te behandelen bij klauwproblemen.

Meer informatie:

Jan Bakker 06 407 109 75
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www.tipcow.nl

 

Jan Bakker in actie
Jan Bakker in actie